Autor Téma: Wattery-Shadow priest  (Přečteno 66 krát)

Wattery

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Wattery-Shadow priest
« kdy: Leden 07, 2018, 11:53:18 odpoledne »
1. Wattery
2. Klex#2633
3. Priest
4. Shadow
5. 20
6. Rád sa venujem športu priateľom a cez voľný čas WOW. Študujem na STU Strojníckej Fakulte v Bratislave.
7. lvl15-Twisted of Fate- je veľa bossov ktorí majú počas boja viacero mobov ktoré mi daný talent ľahko procnú, čo mi zvýši dmg. V prípade, že je čisto iba 1 enemy- aj tak je to väčší dmg ako v prípade Fortress of the Mind
lvl30- Body and Soul- najviac mobiliy+ možnosť zrýchlenia spoluhráčov.
lvl45 - Mind Bomb- CC - proc na Sephuz Secret
lvl60- Lingering Insanity- Viacej haste- rýchlejšie castenie- viacej dmg
lvl75- Auspicious Spirits- Viac dmg ako San'layn
lvl90- Mindbender- pre Raidy najlepšia voľba- umožní zotrvať vo voidform oveľa dlhšie- viacej dmg.   Misery pre M+
lvl100- Legacy of the void-+5% shadow dmg vo voidform+ rýchlejší návrat do voidformy. v niektorých M+ Shadow Crash
8.Gemy na Shadow priesta su momentálne prioritne na haste kedže to je náš najdôležitejší stat. Enchant neck- šanca na ziskanie crit+haste na určitu dobu- 2  najlepsie staty. priorita:1.haste 2.crit 3.mastery 4.versatility
9. https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/twisting-nether/wattery
10. Holy a Disc priest- týmto smerom healera som sa ešte nezaujímal takže ako hlealer by som nebol moc užitočný.
11. Za poslednych +-8 mesiacov som bol v guilde Unclaimed-TwistingNether ktorá sa vytvorila z dvoch predošlých guild. Nepodarilo sa mi dostať do hl. raid skupiny pretože v guilde bolo priveľa shadow priestov a kedže niektorí hráči sa už poznali oveľa dlhšie, uprednostnili iných napriek tomu, že boli slabší.
12. The Nighthold a Tomb of Sargeras som sa snažil čo najskor dať na full heroic bez guildy. Vždy som si pozorne pozeral videa na jednotlivých bosov.
13. Maiden of Vigilance- V skupine bez komunikácie a s hráčmi so zlým časovaním, problémy s farbami bol tento boss na hc stresujúci.
14.
15. Dobrý názov Guildy(s dobrým názvom guildy prichádza dobrá komunita) RT ktorý nezačína príliž skoro.
16. Ret paladin 943 ilvl ktorý je na servere TwistingNether takže použiteľnosť malá.
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/twisting-nether/wattiqt