Autor Téma: Eleoona - retri pala  (Přečteno 152 krát)

agaraCZ

 • Newbie
 • *
 • Příspěvků: 2
  • Zobrazit profil
Eleoona - retri pala
« kdy: Prosinec 10, 2017, 10:58:32 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Eleoona
2.     Battle tag: agaraCZ#2927
3.     Classa: Paladin
4.     Spec: Retribution
5.     Váš věk: 17
6.     Napište něco o sobě: Jmenuji se Martin a jsem studentem třetího ročníku elektro školy v Plzni. WoWko hraji až nechutně dlouho, víceméně již od 10ti let, pokud se teda to co sem v té hře dělal dá považovat za hraní... :D Nějakým normálním způsobem hraji poslední 4 roky. Nechci tu mazat med kolem huby, ale myslím si že jsem spíše mechanickým hráčem, nikdy jsem nebyl na to nahonit si ultimátní logy.
7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů: Aktuálně používám starý build z důvodu že nemám nový dvojset a nový build se kvůli tomu nevyplatí jet.
8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Stejný důvod jako proč používám starý talent build.
9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/eleoona
10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: Žádný z ostatních paladinských speců mě nezaujal, ale mám dobře equipnutého resto shamana
11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy:  1.Sauron Soldiers: Guilda se na začátku NH rozpadla a po té jsem se do ní již nevrátil. 2.TheGenesis: Guilda začala trpět absencí raidování a neustáleností vedení. 3. Withered Army: Spoustu schopných hráčů s lepší class než jsem měl já, málo kdy jsem se dostal na progress. Zbytek bych spíše pověděl na nějakém komunikačním kanálu.
12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: EN:7/7, NH:9/10(Gul´dan až při ToS) ToS:7/9 Antorus 11/11 HC
13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Poslední dobou jsem spíše řešil IRL problémy, což mělo důsledek na můj focus na raidech odče čeho se odvíjí můj neúspěch ve Withered Army. Největší výzvou bylo pro mě překonat problémy v reálném životě abych se mohl věnovat hraní bez nějakých omezení. Co se týče bossů tak největší problém mi dělal kj jehož kouzelné mechaniky byli občas opravdu zvláštní.
14.   Link na logy (pokud možno) https://www.warcraftlogs.com/character/eu/drakthul/eleoona
15.   Proč zrovna k nám? Chci opět začít progressovat a věnovat se hře naplno.
16.   Máte nějaké použitelné alty: Guardian druid, Resto shaman, WW monk

Cornell

 • Vedení
 • Newbie
 • *****
 • Příspěvků: 13
  • Zobrazit profil
Re:Eleoona - retri pala
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 10, 2017, 11:52:11 odpoledne »
Ahoj, řeknu to narovinu jak to je. Nemám problém tě přijmout, protože šikovné lidi neodmítáme, ale je tu ta situace že mainraid má momentálně s náborem stopstav, je nás tu lehonce přes třicet což je více než ideální a melee mají velmi slušnou docházku. Tímpádem bys asi poleštil zadkem lavičku, minimálně do doby než budou vánoce a opadne ten hype a někteří lidé si třeba zapauzírují. Ano, máme tu pravidlo že lidi kteří se nedostanou na first kill bereme povětšinou na rekill aby se jim dohnal achiev a také se naučili mechaniky. Ale je pochopitelné že většína chce být u progressu, takže je pak na prd nabízet lavičku. Máme tu tedy ještě sekundární grupu. Ale ta se teprve prokousává hc. Sečteno a podtrženo. Ano nemám problém tě přijmout ale za momentální situace bys musel být nadmíru trpělivý. Což chápu že není nic sexy, takže doporučuji hledat jinde. Nicméně pokud bys došel nějakou záhadou k tomu že si u nás počkáš a zkusíš se pomalu prosadit do základu raidu. Tak mi napiš ve hře na nick Ossory, potažmo si mě přidej přes Cornell#2350 a můžeme pak zbytek podiskutovat na tsku.