Autor Téma: Fraelin/Holy>prot paladin  (Přečteno 217 krát)

frael

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Fraelin/Holy>prot paladin
« kdy: Prosinec 04, 2017, 12:32:00 dopoledne »
1.     Fräelin
2.     grush2783
3.     Paladin
4.     Holy
5.     24
6.     Wow hráčem s pauzami pres 10 let. Hral jsem vsechno a vsude od valhally po deffender PVP, arena tournament PVP, anahema PVE a od draenoru offik. Nejdele jsem Hral rdruida a Warriora v pvp a Holy paladina v pve (wotlk deffender a anathema)
7.     Na zacinajicim antorusu volim talenty podle raidu (legendary, ostatni healeri atd) zatim poznavam co se vyplaci s jakymi trinkety a talenty.
8.     Hpaladin.. samozdrejmne Crit cap + 42 mastery s co nejvetsim intelectem
9.    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/fr%C3%A4elin
10.   OFF spec mam oba. Vsechny artefact weaps +930. mam v planu jako druhy spec rozjet prot ale citil bych se zatim pouze na slabsi m+ :). vice traitu mam momentalne v retri
11.   na ofi drakthulu guilda next redemption- progres NH hc v malem poctu lidech. Poté Online daycare 2.3. guilda aliance (ano presel jsem z aliance) progres 7/10 myth (za warriora)
12.   EM nic. TOV nic. NH 4. tydne progres Mythic. konec s 7/10 za mene eq warriora nicmene uz pri progresu se guilda zacala rozpadat.
13.   nejvetsi prekonani u bosse povazuju tbc illidan stormrage na serveru valhalla 7-8 let z5. Brutalni fight ktery jeste fungoval podle staryh wow specifikaci.
14.   
15.   Proč zrovna k nám? Prichazi zima a tak vice casu. Kdyz uz hraju na offi tak se chci bavit.
16.   Alty mam warriora arms zatim na 917 ilvl ale chtel bych si doexpim druida a anexpit prista, mam v planu zustat pouze u healingu nebo tankovani.

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Fraelin/Holy>prot paladin
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 07, 2017, 03:15:45 dopoledne »
Ahoj. Prihláška přečtena, jen se tím musí prokousat ještě šéf healů. Pak hned dáme vědět co a jak.

frael

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 08, 2017, 09:10:08 odpoledne »
Dobrá, momentalne na nic nechvatam jelikoz se mi vratili problemy s internetem ktere ted resim a wowko mi laguje čili si zatim gearuju Holadina s pugem zatím 943 na holy.

Sylaros

• Guild member
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 10, 2017, 11:44:34 odpoledne »
Ahoj Fraeline,
děkujeme za přihlášku, ale nepotěším tě. Healerů je v progress grupě spíše přetlak.  Jediné co můžeme udělat, je nechat tě v naší druhé raid grupě, kde můžeš ukázat co v tobě je. Jestliže si s tímto za dobře, klidně se ozvi a já tě invitnu. Agariell #2110.

Aggy

frael

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 15, 2017, 08:42:55 odpoledne »
Dobrá, beru na vědomí. Jelikož moje problemy s pripojenim stale pretrvavaji tak pojedu zatím solo pugprogress :) .Kdyby doslo k vyreseni problemu s internetem tak dam vedet. Na progress r1 nejspis za palata zatim nemam a nejspis ani casove cili stejne bych byl zatim dobrej tak na pomoc s mensim M+ nebo do heroicu. díky zatim.