Autor Téma: Shadowpwn-Rogue-Assasination  (Přečteno 35 krát)

shadowpwn

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Shadowpwn-Rogue-Assasination
« kdy: Červen 19, 2017, 08:58:28 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Shadowpwn

2.     Battle tag: duo#2359

3.     Classa: Rogue

4.     Spec: Assasination

5.     Váš věk: 22

6.     Napište něco o sobě: Ahoj, jmenuji se Honza a studuji obor:Zdravotnický záchranář druhým rokem a blíží se prázdniny, čili spousta volného času. S WoWkem jsem začal od patche 1.8.0, když mi bylo asi 10 let, všude samé bugy a já jsem neuměl anglicky a ani jsem neveděl jak se mám opravit :D. Většinu hracího času jsem strávil pravděpodobně na free serverech ala twinstar. Na officialních serverech jsem začal hrát od Pandarie, kde jsem hrál převážně PvP na serveru outland, ale podařilo se mi zabít zde i pár bossů v SoO na Mythic. Ve WoD jsem raidoval jenom Highmaul kde jsem měl asi cca 5 mythic killů. Více raidovat jsem začal s aktualním datadiskem legion, kde mám 7/7 EN, 2/3m ToV, 7/10M EN.

7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů:
1.a Master Poisoner - asi momentálně nejlepší talent na ST dps.
2.a Nightstalker - protože nemám legendární shouldery.
3.a Vigor - Silný talent s legendárníma botama, které mám, pomáhá rogunám s lepším fillováním cmbo pointů při menším critu.
4.a cheat death - tady není co dodat, jen OP.
5.a thugee - tady neni moc navyber, všechny tři talenty docela sucks ale tenhle je nejrozumnější
6.a toxic blade - st fighty , alcatrity - m+ a fighty se switchem targetů
7.a venom rush - za kazde situace nejlepší talent jak do raidů tak do plusů

8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: prio mastery, enchanty podle simu. secndry: versa crit

9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/shadowpwn

10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: oba dva specy ovládám, nemám problém se switchem pokud bude nějaký z nich lepší a ten, který mám teď bude underperformovat.

11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy: JAPAN DOG - casual guilda, kde jsem hrál na začátku emerald nightmare. RNGeezus - tady jsem progressoval do poloviny nightholdu, pak jsem přestal hrát kvůli jistým povinnostem.

12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: viz o sobě

13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Asi nemám nijakého konkrétního bosse, podle mě všechno pre-nerf na hardcore módech bylo jistým způsobem výzva.

14.   Link na logy (pokud možno)
Mythic: https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/17238243/11#difficulty=4&class=Rogue&spec=Assassination&metric=dps&partition=1
Heroic:https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/17238243/11#difficulty=4&class=Rogue&spec=Assassination&metric=dps&partition=1

15.   Proč zrovna k nám?
Váš raid time mi vyhovuje, máte solidní progress, chtěl bych se zapojit do progressu ToS jako kvalitní raider.

16.   Máte nějaké použitelné alty: Arms warriora 892ilvl

17.  Jenom bych chtěl dodat, že jsem v dubnu přestal hrát, proto mám aktuálně jenom 48 traitů na assa. Za 4 dny sem stihl vyboostit
knowledge na 40tku dát cca 7-8 traitů a lítání na novém kontentu. Mám v plánu stabilně hrát a zúčastnovat se 90% raidů, do otevření ToS bych chtěl hitnout aspon konkordu. Odkaz logů je ze staršího patche, pak tam mám ještě pár killů z dneška.. kdyby jste chtěli ještě něco vědět tak se ptejte

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Shadowpwn-Rogue-Assasination
« Odpověď #1 kdy: Červen 21, 2017, 04:30:12 odpoledne »
Ahoj, omlouvám se za zpožděnou reakci ale bylo tu teď spousta práce. Každopádně, do guildy tě na ozkoušení vzít můžeme, ale říkám narovinu že stabilních melee hráčů tu mam hodně, čili rozhodně nemohu nabídnout jisté místo v základní sestavě. To už by pak bylo záležítostí tvé performance, spolehlivosti a dalších aspektů, vždyť to jistě znáš. Takže si to sám promysli a dle toho se ozvi buď ve hře nebo tady na foru.

Ve hře mě najdeš na Ossory, Liselle, nebo na Sibelmyne.