Autor Téma: Warbinder - 889 Fury war  (Přečteno 312 krát)

Warbinder

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Warbinder - 889 Fury war
« kdy: Únor 15, 2017, 12:27:34 dopoledne »
1.     Jméno ve hře - Warbinder
2.     Battle tag - Candyman#2379
3.     Classa - Warrior
4.     Spec - Fury
5.     Váš věk - 20
6.     Napište něco o sobě - Studuji v Praze jinak bydlím v jihočechách,co se týče wow zkušenosti s raidováním mám s tím,že se snažím sledovat různé theorycrafty atd. pro max. performance v progressu.
7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů - War Machine - pouzivam skoro vsude, jelikoz v NH je vetsina Bossu + adds, jinak na pure single Endless rage samozrejme
                                                                                          -Double time - vetsi movement v raidu
                                                                                          -Wrecking ball pro konstantni aoe fighty - jinak Avatar na single / burst AOE
                                                                                          -Warpaint - mensi dmg income behem enrage
                                                                                          -Frothing Berserker - jelikoz nemam execute ring
                                                                                          -Inner Rage - co dodat, ty ostatni dva jsou useless
                                                                                          -Reckless Abandon- vyborny lineup s Frothing Berserker + Draught of Souls
8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů - Hidden Satyr jelikoz scaluje s Battle Cry - jinak ostatni podle toho, co mi vyslo nejlepe v simcraftu
9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Warbinder/simple mozna este uvidite NElfa :)
10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu na Armse mi do ted nepadla zadna legit Legendarka navic je probihajicim contentu lepsi fury war a velky tank taky nejsem.
11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy - Co se mé historie ve wowku týče, tak hraju od Cata (neoffi) pak pandy (už na offi) nějaký malý raidy ale spíše casual hráč, aktivně jsem začal raidovat až na Warlordech, ze začátku v Bratrstvu Krnov z tý jsme pak s par lidma odešli a založili svojí G LionMane, kde jsme raidovali až do začátku HFC a po pár idčkách nástup do Eternal Shadows, kde jsem se podílel na Mythic progressu a ke konci data jsem switchoval na hordu, kde jsem nastoupil na chvíly do Deep Thunderu, kde jsem chodil farmu a boostruny s R1 .
12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč?- asi Gorefiend, protoze to byl muj prvni boss, ktereho jsem opravdu hard progressoval (okolo 350 wipu)
14.   Link na logy (pokud možno) jeden run normalu (bez DoS trinkety)+ hc krosus
15.   Proč zrovna k nám? Chci se zase aktivně zapojit do raidování.
16.   Máte nějaké použitelné alty Budu uvazovat o transferu 871 MM huntera :)

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Warbinder - 889 Fury war
« Odpověď #1 kdy: Únor 17, 2017, 01:46:13 dopoledne »
Ahoj, přihlášku jsem přelouskal a pošlu na tebe naše melee officery. :) Jakmile se to projedná, dáme vědět.

SorryCD

• Host
Re:Warbinder - 889 Fury war
« Odpověď #2 kdy: Únor 18, 2017, 11:41:09 dopoledne »
Za mě ANO, uvidíme co z něj bude.