Autor Téma: Shadowfel - Demon Hunter Havoc  (Přečteno 264 krát)

hrncski

• Host
Shadowfel - Demon Hunter Havoc
« kdy: Leden 01, 2017, 05:16:36 odpoledne »
1.     Jméno ve hře - Shadowfel
2.     Battle tag - hrncski#2397
3.     Classa - Demon Hunter
4.     Spec - Havoc
5.     Váš věk - 19
6.     Napište něco o sobě - Zdravím, říkají mi Hrncski a je mi 19 let. Momentálně studuji Obchodní Akademii v oboru Informační technologie čtvrtým rokem. Rád stanovuju své cíle vysoko a snažím se je překonat. Mé nasazení je na 100% na každém Raidu, příprava flašek, potek. Full enchy apod. samozřejmostí. Své dovednosti se snažím neustále zlepšovat a z chyb se dokážu poučit. Nejsem výbušný typ, spíš tichý introvert. WoW je moje velká záliba a dělám vše pro to, abych byl ve své classe nejlepší. Moje další záliby jsou Longboard, Free Run a přátele.

7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů -

Chaos Blades --> Zlepší burst a celkově dmg, když je potřeba na Single i AOE.
Demon Blades --> je to efektivnější než pořád buildit přes button Fury a uvolní to tak GCD na ostatní spendovací spely.
Bloodlet --> DoTka po hození glaivy, dává možnost tikat neustále dmg, pokud se udržuje správně, což je nejlepší možnost jak mít silnější DPS na rozdíl od ostatních talentů.
Momentum --> vyžaduje sice větší sklil cap, než Nemesis, ale umožňuje větší Uptime na DMG buff během encounteru.

8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů - Jelikož DH jede primárně přes crit, což mu umožňuje restorovat z chaos striku 20 fury a dávat crit dmg, je třeba ho mít na nejvyšší hodnotě.
9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec - http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shadowfel/simple
 10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu - Vengeance (878 ilvl). Amatérsky ho zahrát umím, ale žádný dobrý tank ze mě není. :D Pokud je potřeba, tak mohu switchnout samozřejmě.

11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy  - Byl jsem zakladatel a Guild Master guildy Dark Time, která měla cíl se dostat do Top 10, avšak zklamala a bohužel rozpadla se. Dále jsem hrál chvíli v blood shadows, kde mi neseděla jejich komunita.

12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální - Cataclysm( FL, DS Full HC - Starý acc, který mi byl ukraden během doby, kdy jsem měl přestávku s WoW, postava Sylvánas - D'T - hunter), dále Pandaria (Normal a něco HC MV,ToES,HoF, ToT - hrál jsem v té době víc casual - Monk Healer na starém Acc - Aleriis) - WoD( Hellfire citadel 5/13 M - 3/13M před nerfem - Hrncski - Hunter ) + Legion (Emerald - 5/7M (bez ilgynotha a xavia + 3/3HC - Havoc DH).

13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Největší výzva, pokud se to bere za celou dobu, byla pro mě v období Wotlku. Icecrown Citadel v té době byl úžasný raid a progressovat ho byla neuvěřitelná zábava a zkušenost. Lich-king pak sám o sobě byla taková třešnička na dortu a parádní zakončení samotného raidu.

14.   Link na logy (pokud možno) - https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/15328235/10/

15.   Proč zrovna k nám? Od doby, co se mi rozpadla guilda, se snažím najít nějakou, kde se najde místo pro Demon Huntera bez toho, aniž bych musel rerollnout do jiné classy a chci si tak užít tento datadisk za tuhle classu spolu s progressovaním raidů. Jsem ambiciozní člověk a mám 100% nasazení v raidu, avšak nemám guildu, se kterou by se dalo progressovat, mimo raidy i pokecat, nebo něco zajít.

16.   Máte nějaké použitelné alty - Mám 866 ilvl Huntera MM, který by sel dal asi použít.
« Poslední změna: Leden 01, 2017, 08:59:49 odpoledne od hrncski »

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Shadowfel - Demon Hunter Havoc
« Odpověď #1 kdy: Leden 01, 2017, 10:45:54 odpoledne »
Ahoj, tak jsem teď přelouskal tvojí přihlášku. Samozřejmě to musí projít širším sítem officerstva. Za mě je to zatím půl na půl, potřebujeme spolehlive lidi s nasazením atd, avšak DH je u nás snad jako všude poměrně větší porce...ale, dost záleží na officerech přes melee s kolika z nich počítaji naplno i pro další jízdu směrem Nighthold a dále. Co vím tak s námi pevně poslední měsíc raiduje jenom jedno DH takže by se i druhé vešlo, ale nechám pánům kolegům na zváženi. Za mě bych asi určitě tady Hrncskiho prověřil. Myslím si že nejdůležitější otázka která nastane bude....
Kolikrát jsi na Cenariovi hodil šipku Fel Rushem z útesu? :))

(Pro ostatní co se budou přihláškou zaobírat. já jsem pro inv, ozkoušet a uvidí se.)

hrncski

• Host
« Odpověď #2 kdy: Leden 02, 2017, 07:46:52 dopoledne »
Hele pokud se to bere za všechny obtížnosti, tak asi 1x v životě.  :D věděl jsem že se to ostatním DH děje a nějak jsem si to podchytil a uzpůsobil FEL rushe tak,  abych nelital tolik u kraje a měl správný směr.  😁

SorryCD

• Host
« Odpověď #3 kdy: Leden 02, 2017, 03:24:10 odpoledne »
Za mě ano, uvidíme co z něj bude.