Autor Téma: Nanderon- přihláška Lock+Dk(druid na cestě)  (Přečteno 405 krát)

Nanderon

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Nanderon- přihláška Lock+Dk(druid na cestě)
« kdy: Listopad 24, 2016, 05:53:28 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Nanderon/trollknight
2.     Battle tag: Nanderon #2606
3.     Classa: warlock/alt Dk
4.     Spec: Destro
5.     Váš věk:21
6.     Napište něco o sobě:Jmenuji se Honza narozen ve městě Vsetín o hry se zajímám už zhruba od svých 7 let.Nejraději mám především single player RPG a co se týká multiplayeru jsou to FPS(Teď momentálně Overwatch).Patřím mezi milovníky dobrého jídla,dobrých knih a umění a také alkoholových dýchánků,ty ovšem nejsou tak časté.Hry beru především jako relax do doby než o něco jde potom jde všechno stranou a snaha do hry je víc jak 150%.

7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů:jelikož nepoužívám jednotný setup talentů tak zde vypíši situace kdy je měním: ST: Eradication(60lvl talent) +soul conduit/channel demonfire(100) Era je příjemný self buff který se udržuje relativně solidně když člověk má přísun shardů z conduitu(používaných především při movementově obtížnějších encounterech.Channel pokud vím že se v době kdy doběhne CD nebudu muset hýbat je to menší dps boost ale lze na něm i trochu ztratit conduit je proto bezpečnější volba.
2-Target cleave měním Soul Conduit za Wreak Havoc důvod je prostý tenhle talent umožňuje cleavovat více targetů během encounteru bez nutnosti čekat na CD havocu.
Multi target/heavy AOE Fire and Brimstone (60 lvl) cataclysm(30lvl) z důvodu velkého sustained aoe dmg a hlavně burstu na větší množství addů

8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Gemy a enchanty: používané hlavně haste do 30% kdy už žádnou větší výhodu nezískám( v základu mám 29% s jídlem 30%) zbytek enchů jde do critu jelikož získává větší cenu oproti haste. Back a Neck používám Int+200 a mark of hidden satyr z důvodu hlavně logických a taky co se týká dps.

9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec:http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Nanderon/simple

10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: Ano mám poměrně slušně rozjeté Demo i Affi takže by to pro mě nebyl problém

11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy
Za jedinou guildu stojící za zmínku je Dark time všechno šlapalo relativně ok dokud se začalo dít to že někteří lidé na to začali kašlat,jiní leavnuli, a někdy nebyl dostatek lidí na progress,dále byl hodně zajímavě postavený loot systém Tzn.pokud byl člověk kámoš officíra měl větší šanci na získání itemu než někdo kdo z toho měl větší boost.

12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální:Můj největší problém je že jsem začal pořádně raidovat na konci Wod takže HM ani BRF jsem neraidoval aktuálně a HFC jen Hcčko.Pořádně jsem se dostal k raidování až na Legionu se současným progressem 3/7M EN a 2/3 HC ToV

13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Osobně to bude asi Cenarius:Ten encounter je o tom co lockovy nejvíce škodí: Heavy movement takže mi chvíli trvalo než jsem si to naběhal kde si mám dát circle a raidu dát bránu pro lepší movement

14.   Link na logy (pokud možno) https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/10899754/10/

15.   Proč zrovna k nám? Vypadáte jako velice fajn parta lidí a myslím že bych neměl problém zapadnout do vašeho kolektivu hlavně si chci užívat hry s co nejklidnějším progressem,ale taky se u toho bavit.
16.Odkazy na Alta + rychle info Spec Blood/Frost Ilvl 855 http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Trollknight/simple

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Nanderon- přihláška Lock+Dk(druid na cestě)
« Odpověď #1 kdy: Listopad 25, 2016, 07:57:27 odpoledne »
Přihlášku jsem zatím přečetl já a dva officeři, až to zpracuje i zbytek, tak dáme vedět. Za mě je zatím reakce kladná, takže jak to projde filtrem, hodíme sem verdikt. :)

DiabolisCZ

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Listopad 27, 2016, 12:47:31 odpoledne »
Super přihláška. Za mě všechno OK. Můžeš si napsat mi nebo Cornellovi o invite.

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Listopad 28, 2016, 02:25:43 odpoledne »
Vyřízeno, přijat.:)