Autor Téma: Elemental shaman Xeniak  (Přečteno 326 krát)

Xeniak

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Elemental shaman Xeniak
« kdy: Listopad 11, 2016, 09:24:55 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Xeniak
2.     Battle tag: Xenio#2804
3.     Classa: Shaman
4.     Spec: Elemental
5.     Váš věk: 26
6.     Napište něco o sobě: Slovy Futuramy "diplomovaný VŠ odpadlík", který od WoW očekávám především zábavu. Ve zkratce začínal jsem na free serveru na progressu Naxxramasu a tím jsem také skončil a po několika dalších free serveru jsem na WoD přišel na offi(více níže :D). Myslím si o sobě, že snesu odůvodněnou kritiku a jsem ochoten se učit novým věcem, které mi pomohou zlepšovat můj herní projev. Nejsem nejlepší hráč na světě a proto vím že dělám
chyby, ale všichni jsme lidi a děláme je všichni, ale musíme se z nich poučit a snažit se je neopakovat. Jak jistě po přečtení této přihlášce usoudíte samy čeština není moje největší přednost, ale ta se snad nehodnotí:D.

7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů: Talenty jsem zvolil částečně podle Ice-Veins a Discordapp
(https://discordapp.com/channels/91325323542552576/91325438105767936?jump=235476201278275596), ale i podle toho, že nejsem schopen na některých bossích udržet talent Totem Mastery proto volím spíše pasivní dmg z Earthen Rage. Artefakt talenty volím podle webu Embody gaming (http://www.embody-gaming.com/legion-artifacts-kompletni-guide/).

8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Volba gemů a enchantů je jednoduchá důvodem je Elemental Fury díky kterému dávám vše do critical strike. Z tohoto vychází i hlavní sekundární stat, i když podle simcraftu si začínám přibírat více haste. 

9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Xeniak/simple   

10.    Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: Off-spec mám restoration používat ho "zřejmě" umím :D, ovšem největší slabinou je gear, jelikož v předešlé guilde restoration shaman raidoval primárně jsem bral gear do elemental. Switch mi žádný problém nedělá.

11.    Krátce prezentujte vaše předešlé guildy: Na offic jsem přišel na začátek WoD expanze ze začátku jsem neraidoval a vystřídal několik guild, raidovat jsem začal až v této guildě(MosstrooperS).

12.    Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: Raidovat jsem začal na konci BRF to jsem ani neprošel celé a vrhly jsme se na HFC. To jsme prošly na HC tuším před upgrade itemu, ale na mythic jsme neměli lidi a proto jsem ho začaly progresovat vlastně až po prepatchy. EN máme HC dole, ale znovu se opakuje nedostatek lidí a neochota progresovat mythic.

13.    Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč?: Jedním slovem Cenarius:D, přiznám se, že největší problém mi dělaly kořeny, protože jsem musel sledovat jestli nejdou po mě a sledovat člověka který je na sobě má, aby mě jimi nezabil, o otočení breathu draků ani nemluvě.

14.    Link na logy (pokud možno): https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/4057385/10/   Není to nic extra to vím sám, ale chci se dopracovat k lepším výsledkům :D.

15.    Proč zrovna k nám?: Ještě na WoD jsem byl osloven vaším GuM ohledně spojení guild(to neproběhlo z důvodu nezájmu na straně MosstrooperS), ale od té doby jsem se o vaší guildu začal částečně zajímat, hlavně sledovat videa a měl jsem dojem, že jste dobrá parta a berete WoW jako hru, ale i máte snahu o co nejlepší progres a to je to co bych rád také.

16.    Máte nějaké použitelné alty: Altů mám dost, ale asi jediný použitelný je pouze balance druid(ilvl 849 ještě nebyl v raidu chudák) ještě možná prot warrior, ale tankovaní mě moc nebaví.

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Elemental shaman Xeniak
« Odpověď #1 kdy: Listopad 13, 2016, 11:29:50 odpoledne »
Ahoj, tvá přihláška byla přečtena a teď je v procesu debaty. :)
Cornell

DiabolisCZ

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Listopad 14, 2016, 12:02:21 dopoledne »
Ahoj Xeniaku,

díky za tvojí přihlášku. Prošel jsem tvoje logy a za sebe musím říct, že nevidím žádné zásadní problémy vyjma nepoužívání run. Na mythic runy vyžadujeme a ani na tom heroicu nejsou k zahození ;)

Takže pokud nemáš problém si tohle zařídit (a velký ench na back ;) ), tak si můžeš napsat o inv do guildy mě nebo Cornellovi.

Vítej.

DiabolisCZ

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Listopad 14, 2016, 12:07:41 dopoledne »
Po odklepnutí od ranged officera potvrzeno.
Přijat.