Autor Téma: Kí - Monk Heal  (Přečteno 20 krát)

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Kí - Monk Heal
« kdy: Duben 16, 2018, 01:45:23 dopoledne »
1.     Jméno ve hře:  Kí ( dlhe í )
2.     Battle tag: nightward#2399
3.     Classa: Monk
4.     Spec: Mist healer ( nie fist )
5.     Váš věk: 27
6.     Napište něco o sobě: Zdravim, som 27 rocny jedinec potulujuci sa po DT hladajuci guildu v ktorej by som mohol aktivne hrat, pomoct s progresom, zabavit sa a spoznat novych ludi. Myslim ze som vcelku seriozny, inteligentny, nekonfliktny clovek. Wow hram priblizne od polovice TBC kde som zacal ako Bala Drood a SPcko. Tento datadisk som sa vsak rozhodol pre monk heal... ktori ma zatial vcelku bavi a neuvazujem nad nejakym rerollom... mozno v ramci noveho datadisku ale to sa este uvidi podla okolnosti. Mam celkom bohate skusenosti s HC progresom na Cata kde som hral v guildach ako Restricted a Black Eagles. Konkretnejsie to bol Night Elf ( burning blade ) fire/arcane mage a dovolim si tvrdit ze v tu dobu som bol jeden z najlepsich dmgerov na serveri... i ked to je tiez subjektivny pohlad na to co je top :). Potom som na nejaky cas prestal hrat alebo som hral len obcas. Uplne som prestal hrat az v dobe Draenoru kde som vlastne zmeskal par bossov na M v poslednom raide ak sa nemylim / to som aktivne hral SPcko...). A aktualne som bez guildy. Coz je aj dovod preco skusam napisat prihlasku. Inak okrem WoW hrajem PUBG, LoL a sem tam CS Go... pripadne mam doma PS4 a xone... takze zahrat sa da vselikde, vselico :). Ked sa zrovna nevenujem hram tak si rad pozriem dobry film, rad plavam, cestovanie, kino, divadlo... sem tam kniha, hudba. Aktualne free co sa tyka nejakeho vazneho vztahu. Pred nejakym casom som sa rozisiel po dvoj a pol rocnej znamosti. Takze cas na seba je aktualne mozno aj viac ako by som chcel. Otvorene hovorim ze moja sexualna orietancia je... ina ako hetero :). Cize odomna nejake sexisticke narazky voci zenam alebo nejaky pokec o koazch a spol nieje zrovna to co ja vyhladavam :D. Na druhu stranu svoje veci nijak extra nereprezentujem a chovam sa ako kazdy normalny clovek... :)
7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů: Kedze hram Mistweavera a nie Fist je toto asi aktualne najlepsia kombinacia talentov. Pripadne behom bossov talenty menim podla svojej ci potreby raidu. Cize co je dobre na jedneho bossa nemusi byt dobre na druheho.
8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Klasika na mista crit... tam neni nad cim rozmyslat. Je to primarny stat. Jedine z coho niesom uplne nadseny je nadbytok haste. Ktory sa snazim postupom nejak zredukovat a vymienat za Versatility. Avsak chce to cas...a v poslednej dobe ma nejak luck opustil. Kazdopadne ak padne nejaka cast T setu ktoru by som vymenil za jednu vec miesto aktualne 972ilvl mi to skoci priblizen na 976-977.
9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/k%c3%ad
10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: Aktualne sa snazim sprovoznit dps spec, akurat to chce este cas a zatial by som to do M netahal.
11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy: Night raiders... tam bol problem s neskorim raidovacim casom... trosku aj zahralo do kariet to ze som chcel raidovat trosku kvalitnejsie. Wayward... Tam boli skvely ludia, fajn partia ludi a tak... ale v mojom pripade som zazil jeden fajn raid a potom to bolo proste slackovacie, kecacie orgie pred bossami. Tudiz som leavol a skusam stastie inde.
12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: Na M som odraidoval akurat Tomb of Sargeras par bossov... a aktualne teda antorus mythic 7/11 dole. Hraval som od zaciatku datadisku prevazne na Wildhammeri za SPcko ktore tam mam doteraz. Ale potom som sa nejak vratil na DT a zacal healovat za monka.
13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč?: Co sa tyka starsich datadiskov tak to bol jednoznacne boss s razitkami na Draenoru... za boha si nespomeniem na nazov bossa ale urcite si to dobre pametaju aj iny. A dovod preco vyzva... predsa len tam trebalo mat  trosku luck faktor ktory nie vzdy isiel ovlivnit a boss ackoliv bol zaujimavy a zabavny bol skratka niekedy dost o nervy. A z aktualneho datadisku... nemam nejak extra pocit ze by tento datadisk bolo nieco uplne prehnane tazke... Mozno Coven ktore boli s pustenim Antorusu na HC vcelku zabijak... i ked to tiez zalezi podla uhlu pohladu. Predsa len kazdemu sadne iny boss a vynikne niekde inde a nieco mu zas ide horsie.
14.   Link na logy (pokud možno): https://www.warcraftlogs.com/guilds/2255 - Night Raiders... druhe logy su hned potom z guildy Wayward.
15.   Proč zrovna k nám?: Mate slusne progres, vasu guildu sledujem uz dlhsie. S par ludmi som sa stretol aj na nejakom pugu ci v M+ a vyzerali to byt v pohode ludia. Viac hodnotit aktualne nemozem.
16.   Máte nějaké použitelné alty: jedine na Wildhammeru SP worgena... ale utracat nekrestanske prachy za transport na DT a zmenu frakcie... sa mi aktualne davat nechce... :)

Na zaver len dodam... ze netusim ci vobec hladate heal. Skratka som sa rozhodol tuto prihlasku napisat a skusit svoje stastie. Dik ze ste sa dostali az sem a prajem good luck v hre aj mimo neho... a snad mozno dojde aj k nejakemu spolocnemu raidu :). FOR THE UNDEADS!!!

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Kí - Monk Heal
« Odpověď #1 kdy: Duben 16, 2018, 01:48:59 dopoledne »
z nejakeho podivneho dovodu sa mi ta prihlaska odoslala 3x... :D takze sorry :D