Autor Téma: EasyTargett - Sub/Assa Rogue  (Přečteno 41 krát)

Easytarget

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
EasyTargett - Sub/Assa Rogue
« kdy: Únor 13, 2018, 02:50:27 odpoledne »
1.     Easytargett
2.     EasyTargetis#2806
3.     Rogue
4.     Sub/Assa - zacal som sub ale presiel som na assa
5.     25
6.     Real meno moje je Marek, pracujem na 3zmeny no mam zalubu vo wow a hladam nieco kde budu akceptovat moje zamestnanie ale na oplatku sa budem vzdy snazit chodit tak ako sa bude dat na raidy.
7.     Kedze hram uz assa primarne a to z dovodu toho ze sa mi paci sposob hranie u tohto spec a moznosti sa zamerat na bleed/poison (hram poison bavi ma ten spec a vyhovuje mi styl hrania)
8.     Primarny moj stat je agilita a dalsi main stat je masterka nakolko mi zvysuje dmg na poisny,dalsi stat versa boost dmg heal a reduce dmg na mne,dalsi crit na critovanie bleedov/poisn atd spellov / sledujem pravidelne logy a icy na staty priority legendy atd vsetko co treba. stale sa snazim ucit nove veci za svoj char vzdy.
9.     https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/easytargett
10.   mam sub a kludne ho mozem hrat podla potreby..
11.   Momentalna guilda je Saviors R2 vsetko v pohode len ma mrzi ze progress podla mojho usudku stoji (este stale v HC) progres len cez vikend ..nic proti nim nemam ale chcem skusit nieco ine. (podla moznosti lepsie)
12.   aktualne pravidelne wow hram od draneoru kde som si presiel kazdy raid N,HC, Myth som ostal v progresse vzdy cas/guilda/praca atd ...
13.   U mna najvacsia vyzva bol LK v ICC nakolko bol len mody este 10/25 N/HC a bol to u mna boss ktory dovtedy nemal este taku mechaniku / a samozrejme loot (legendarne skiny co sa teraz neda povedat o tom:/ )/ mount doteraz nevyfarmeny :/
14.   svoje logy som si nikdy nerobil studoval som len so stranok a RL v guildach (za ine chary na inych datacoch)to studovali no zatial som dodrbany za fail nebol ... aj ked bezchybny nie som ..viem si priznat chybu na raide
15.   oslovil ma progres , moznost zobrat aj slabsich hracov gearovo , hladam normalny kolektiv (co mi bolo doporucene :) ) , vekova skupina (ze nebudem hrat s detmi)
16.   mam este warlocka destro 934il

W3stik

• Guild member
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:EasyTargett - Sub/Assa Rogue
« Odpověď #1 kdy: Únor 13, 2018, 03:45:37 odpoledne »
Ahoj, za mne ano, byl by jsi pro nás velká posila, ale tohle je jen názor main tanka. Počkám až se k tomu vyjádří officeři :)