Autor Téma: Coffeem - frost mage  (Přečteno 48 krát)

JohnyCoffee

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Coffeem - frost mage
« kdy: Únor 13, 2018, 11:07:14 dopoledne »
1.     Coffeem
2.     JohnyCoffee#2301
3.     Mage
4.     Frost
5.     24
6.     Nejak serioznejsie som zacal hrat WoW az v Legione, s tym ze pocas patchu 7.2.5 som si dal pauzu. Primarne som hraval DK Blood/UH, hlavne v M+, kedze mi nevyhovoval RT sucasnej guildy. Postava Coffeem je cerstvo doexpena a potrebujem este tak dva tyzdne na nagearovanie a optimalizaciu statov.
7.     15: Lonely Winter - najstabilnejsi DPS increase
        30: Shimmer - dobra mobilita
        45: Incanter's Flow - opat najstablinejsi DPS increase, pri spravnom casovanim big dmg spellov
        60: Frozen Touch / Splitting Ice - situacne ST/cleave
        75: Ice Ward - cely tento riadok je joke...najmensie zlo
        90: Frost Bomb / Unstable Magic - opat situacne ...forst bomb hlavne na fortified
        100: Glacial Spike - super ST dmg v kombinacii s Brain Freeze
8.     Na magovi este nemam gear. Na DK idem vsetko co sa da do hastu kvoli resource generacii.
9.     DK: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/coffeeosa
        Mage: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/coffeem
10.   DK: blood/UH, mage ked dogearujem frost tak nemam problem zbierat gear do Fire
11.   Viac menej som bol v casual guildach, ktore dali HC content ale na myth bud neboli ludia alebo skill :D ...kratko pred pauzou som bol v ali guilde Online Daycare, ktora progresovala myth
12.   Vsetko zabite na HC
13.   Gul'dan - tri fazy, nutna velmi dobra koordinacia celeho raidu
14.   nelogoval som v tomto patchi
15.   Chcem troska viac high-end contentu, kedze doteraz som hral viacmenej len m+ ...takmer kazdy dung na 18+ v case
16.   Spominane vyssie DK/mage ...s tym ze mam v plane do konca expanzie sa hlavne venovat magovi
« Poslední změna: Únor 13, 2018, 11:13:19 dopoledne od JohnyCoffee »

W3stik

• Guild member
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Coffeem - frost mage
« Odpověď #1 kdy: Únor 13, 2018, 03:47:15 odpoledne »
Ahoj, zajímalo by mne zda by jsi byl schopen chodit ze začátku raidy s tím DK v unholy a na alt runech si gearoval mága s tím že později by jsi switchnul a chodil s mágem na main runy :) Pokud to není problém tak máš moje ano :)

JohnyCoffee

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Coffeem - frost mage
« Odpověď #2 kdy: Únor 13, 2018, 04:22:42 odpoledne »
No pokial mate alt runy pravidelne tak neni problem.