Autor Téma: Healzdruid-Resto druid  (Přečteno 74 krát)

healzdruid

• Newbie
  • *
    • Zobrazit profil
Healzdruid-Resto druid
« kdy: Únor 06, 2018, 06:26:09 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Healzdruid
2.     Battle tag: blizzard384#2187
3.     Classa: Druid
4.     Spec: Resto
5.     Váš věk: 26
6.     Napište něco o sobě: Jsem programátor z Prahy a kromě hraní počítačových her rád chodím po horách. WoW jsem hrál v classic, TBC a WoTLK a před dvěma měsíci jsem se vrátil do Legion. V Legion hraju M+ bývalími raidery z guildy Embody a puguju HC Antorus.
7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů:
15 - Cenarion Ward: Výborný mana effective CD. Abundance je výborný do M+, ale v raidech mi zatím přijde že není potřeba mít takový burst healing a taky by byl problém s manou.
30 - Displacer Beast: Nejlepší v tieru rychlý přesun. Renewal by se někde mohl hodit, ale druid už i tak má hodně survavibility.
45 - Guardian Affinity: Kvůli přežití. Někde se hodí Balance Affinity.
60 - Mass Entanglement: Hodí se na Coven. Typhoon na M+.
75 - Cultivation: Jediná použitelná věc do raidu.
90 - Spring Blossoms: Zvedá healing pro melees co stojí v kruhu, tak je nejlpší kde se moc nehýbe. Germination se zase hodí společně s Abundance do M+, ale nahazovat 2x rejuvation není v raidu moc efektivní. Někde kde by jenom pár lidí dostávalo burst dmg by se mohlo hodit. Inner peace se může hodit kdyby na raid burst dmg vycházel CD.
100 - Flourish: Podle mě jeden z nejsilnějších CD, umožní přehealovat nejtežší části a šetřit manu.
8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Určitě se hodně inspiruji návody na Icy Veins, takže maxuju mastery a potom haste, crit. Nemám ale moc gearu aby bylo z čeho vybírat.
9.     Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/healzdruid
10.   off-spec: Ne
11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy: Žádná guilda (před několika lety to byla guilda Renegades)
12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: Zkušenosti s progressem v classic WoW, TBC a WoTLK. Většinu času jsem hrál warrior MT. Nejvíc zkušeností jsem nabral ve WoTLK, kde jsme progressovali 10 man Ulduar včetně hard modů. Velkou část WoTLK jsem dělal RL 10 raidů a chvilku i 25. V současném contentu mám zkušenosti se zabitím všech bossů v HC Antorusu s pugem.
13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Za nějvětší úspěchy co my utkvěly v paměti je za zabití bosse v Ulduar, Mimiron na hard mode, protože to byl do té doby nejtěžší boss na spolupráci raidu, kde nebyl moc prvek náhody. Všichni museli zahrát perfektně svoji roli. Dále nejvíce vzpomínám na zabití Vaelastrasz v BWL, protože to naší guildě trvalo hodně dlouho a tak byla po zabití obrovská radost. Současný HC Antorus mi přijde hodně snadný, ale nejtězší mi za healera přijde HC Coven, kde si musí člověk dát velký pozor na pozicování, aby na všechny dosáhl s healem. Potom také Aggramar, kde je obtížné přehealovat add fázy, tak je třeba hlídat CDs.
14.   Link na logy (pokud možno): https://www.warcraftlogs.com/character/eu/drakthul/healzdruid
15.   Proč zrovna k nám?: Vybírám podle WoW progress a upřímně mě nejvíc zaujalo jméno guildy a taky my vyhovuje raid time. Máte dobry progress a rád si s vámi ještě pár posledních bossů zaprogressuju.
16.   Máte nějaké použitelné alty: Tank DH - Eiloney - https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/eiloney

Cornell

• Vedení
  • Newbie
    • Zobrazit profil
Re:Healzdruid-Resto druid
« Odpověď #1 kdy: Únor 12, 2018, 06:33:40 odpoledne »
Sry za slack, ale kontrolujeme ted web tak jednou tydne, neni ted takovy naval lidi:) Dam vedet co a jak nasemu heal leaderovi, at si to s tebou zpracuje.