Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 7
1
Přihlášky / Re:Eleoona - retri pala
« Poslední příspěvek od Cornell kdy Prosinec 10, 2017, 11:52:11 odpoledne »
Ahoj, řeknu to narovinu jak to je. Nemám problém tě přijmout, protože šikovné lidi neodmítáme, ale je tu ta situace že mainraid má momentálně s náborem stopstav, je nás tu lehonce přes třicet což je více než ideální a melee mají velmi slušnou docházku. Tímpádem bys asi poleštil zadkem lavičku, minimálně do doby než budou vánoce a opadne ten hype a někteří lidé si třeba zapauzírují. Ano, máme tu pravidlo že lidi kteří se nedostanou na first kill bereme povětšinou na rekill aby se jim dohnal achiev a také se naučili mechaniky. Ale je pochopitelné že většína chce být u progressu, takže je pak na prd nabízet lavičku. Máme tu tedy ještě sekundární grupu. Ale ta se teprve prokousává hc. Sečteno a podtrženo. Ano nemám problém tě přijmout ale za momentální situace bys musel být nadmíru trpělivý. Což chápu že není nic sexy, takže doporučuji hledat jinde. Nicméně pokud bys došel nějakou záhadou k tomu že si u nás počkáš a zkusíš se pomalu prosadit do základu raidu. Tak mi napiš ve hře na nick Ossory, potažmo si mě přidej přes Cornell#2350 a můžeme pak zbytek podiskutovat na tsku.
2
Přihlášky / Re:Fraelin/Holy>prot paladin
« Poslední příspěvek od Sylaros kdy Prosinec 10, 2017, 11:44:34 odpoledne »
Ahoj Fraeline,
děkujeme za přihlášku, ale nepotěším tě. Healerů je v progress grupě spíše přetlak.  Jediné co můžeme udělat, je nechat tě v naší druhé raid grupě, kde můžeš ukázat co v tobě je. Jestliže si s tímto za dobře, klidně se ozvi a já tě invitnu. Agariell #2110.

Aggy

3
Přihlášky / Eleoona - retri pala
« Poslední příspěvek od agaraCZ kdy Prosinec 10, 2017, 10:58:32 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Eleoona
2.     Battle tag: agaraCZ#2927
3.     Classa: Paladin
4.     Spec: Retribution
5.     Váš věk: 17
6.     Napište něco o sobě: Jmenuji se Martin a jsem studentem třetího ročníku elektro školy v Plzni. WoWko hraji až nechutně dlouho, víceméně již od 10ti let, pokud se teda to co sem v té hře dělal dá považovat za hraní... :D Nějakým normálním způsobem hraji poslední 4 roky. Nechci tu mazat med kolem huby, ale myslím si že jsem spíše mechanickým hráčem, nikdy jsem nebyl na to nahonit si ultimátní logy.
7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů: Aktuálně používám starý build z důvodu že nemám nový dvojset a nový build se kvůli tomu nevyplatí jet.
8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Stejný důvod jako proč používám starý talent build.
9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/eleoona
10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: Žádný z ostatních paladinských speců mě nezaujal, ale mám dobře equipnutého resto shamana
11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy:  1.Sauron Soldiers: Guilda se na začátku NH rozpadla a po té jsem se do ní již nevrátil. 2.TheGenesis: Guilda začala trpět absencí raidování a neustáleností vedení. 3. Withered Army: Spoustu schopných hráčů s lepší class než jsem měl já, málo kdy jsem se dostal na progress. Zbytek bych spíše pověděl na nějakém komunikačním kanálu.
12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: EN:7/7, NH:9/10(Gul´dan až při ToS) ToS:7/9 Antorus 11/11 HC
13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Poslední dobou jsem spíše řešil IRL problémy, což mělo důsledek na můj focus na raidech odče čeho se odvíjí můj neúspěch ve Withered Army. Největší výzvou bylo pro mě překonat problémy v reálném životě abych se mohl věnovat hraní bez nějakých omezení. Co se týče bossů tak největší problém mi dělal kj jehož kouzelné mechaniky byli občas opravdu zvláštní.
14.   Link na logy (pokud možno) https://www.warcraftlogs.com/character/eu/drakthul/eleoona
15.   Proč zrovna k nám? Chci opět začít progressovat a věnovat se hře naplno.
16.   Máte nějaké použitelné alty: Guardian druid, Resto shaman, WW monk
4
Přihlášky / Re:Fraelin/Holy>prot paladin
« Poslední příspěvek od frael kdy Prosinec 08, 2017, 09:10:08 odpoledne »
Dobrá, momentalne na nic nechvatam jelikoz se mi vratili problemy s internetem ktere ted resim a wowko mi laguje čili si zatim gearuju Holadina s pugem zatím 943 na holy.
5
Přihlášky / Re:Fraelin/Holy>prot paladin
« Poslední příspěvek od Cornell kdy Prosinec 07, 2017, 03:15:45 dopoledne »
Ahoj. Prihláška přečtena, jen se tím musí prokousat ještě šéf healů. Pak hned dáme vědět co a jak.
6
Přihlášky / Fraelin/Holy>prot paladin
« Poslední příspěvek od frael kdy Prosinec 04, 2017, 12:32:00 dopoledne »
1.     Fräelin
2.     grush2783
3.     Paladin
4.     Holy
5.     24
6.     Wow hráčem s pauzami pres 10 let. Hral jsem vsechno a vsude od valhally po deffender PVP, arena tournament PVP, anahema PVE a od draenoru offik. Nejdele jsem Hral rdruida a Warriora v pvp a Holy paladina v pve (wotlk deffender a anathema)
7.     Na zacinajicim antorusu volim talenty podle raidu (legendary, ostatni healeri atd) zatim poznavam co se vyplaci s jakymi trinkety a talenty.
8.     Hpaladin.. samozdrejmne Crit cap + 42 mastery s co nejvetsim intelectem
9.    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/fr%C3%A4elin
10.   OFF spec mam oba. Vsechny artefact weaps +930. mam v planu jako druhy spec rozjet prot ale citil bych se zatim pouze na slabsi m+ :). vice traitu mam momentalne v retri
11.   na ofi drakthulu guilda next redemption- progres NH hc v malem poctu lidech. Poté Online daycare 2.3. guilda aliance (ano presel jsem z aliance) progres 7/10 myth (za warriora)
12.   EM nic. TOV nic. NH 4. tydne progres Mythic. konec s 7/10 za mene eq warriora nicmene uz pri progresu se guilda zacala rozpadat.
13.   nejvetsi prekonani u bosse povazuju tbc illidan stormrage na serveru valhalla 7-8 let z5. Brutalni fight ktery jeste fungoval podle staryh wow specifikaci.
14.   
15.   Proč zrovna k nám? Prichazi zima a tak vice casu. Kdyz uz hraju na offi tak se chci bavit.
16.   Alty mam warriora arms zatim na 917 ilvl ale chtel bych si doexpim druida a anexpit prista, mam v planu zustat pouze u healingu nebo tankovani.
7
Přihlášky / Re:Ragging/Holy paladin
« Poslední příspěvek od Cornell kdy Říjen 22, 2017, 11:05:01 odpoledne »
Omlouvám se za zpožděnou odpověď,
Tvoje přihláška se nám velice líbila, ale bohužel tě musím odmítnout, protože v této době máme k dispozici více než dostatek kvalitních healerů. Chtěl bych ti poděkovat o zájem naší guildy a popřát ti mnoho štěstí a úspěchu ve hře i v realném životě.
Aggy
8
Přihlášky / Re:Ragging/Holy paladin
« Poslední příspěvek od Cornell kdy Říjen 16, 2017, 01:44:12 odpoledne »
Ahoj, už si to tady prohlížíme, ale hlavní slovo u nás bude mít leader healerů, takže jakmile si to pořeší a promyslí, ozveme se.
9
Přihlášky / Ragging/Holy paladin
« Poslední příspěvek od Ragging kdy Říjen 14, 2017, 03:23:45 odpoledne »
1.     Jméno ve hře: Ragging
2.     Battle tag: Humpik#2276
3.     Classa: paladin
4.     Spec: holy
5.     Váš věk: 25
6.     Napište něco o sobě: Jmenuji se Michal, bydlím v Plzni a studuji vysokou. Wow hraji delší dobu, na ofi jsem přišel v době otevření ICC.
7.     Zdůvodněte volbu vašich talentů:
Tier 1 - Bestow Faith/Crusader's Might -> záleží na encounteru, pokud můžu stát na melee a není tak velký dmg do tanků vyplatí se CM, většinu času ale používám BF, kvůli jeho poměru HP/mana
Tier 2 - Rule of Law -> nejlepší talent do raidu, jediny přímo zvyšuje healing output
Tier 3 - tady je to v podstatě jedno, ale nejčastěji chodím Fist of Justice
Tier 4 - záleží na encounteru, střídám všechny tři aury, podle toho, co je zrovna potřeba
Tier 5 - Divine Purpose/Holy Avenger -> zase záleží na encounteru, pokud je třeba healovat průběžně a vydržet s manou hodně dlouho, tak chodím DP, v opačném případě HA
Tier 6 - Judgement of Light -> chodím ho v kombinaci s Ilterendi
Tier 7 - Beacon of Faith -> jsem zvyklý být zaměřený na healování tanků, na což je BoF nejlepší talent
8.     Odůvodněte gemy, enchanty, které nosíte a volbu sekundárních statů: Staty jedu převážně Crit/Mastery - Crit/Versa, kvůli 100% crit chance na Holy Shock.
9.     Přiložte link na Vaše armory a ujistěte se, že jste v odpovídajícím gearu pro tento spec: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/drakthul/ragging
10.   Máte případně off-spec se kterým umíte a zda-li Vám nedělá problém switch během progresu: mám OS jak retri, tak prot, ale ani na jedno ještě nemám BiS legendárky
11.   Krátce prezentujte vaše předešlé guildy: Guild byla spousta, nejdelší dobu jsem strávil v Blood Shadows, Dark Roots a Wicked.
12.   Vaše zkušeností z jednotlivých raidů když byli aktuální: EN 7/7M, ToV 1/3M, NH 9/10M
13.   Kterého bosse považujete za největší výzvu, kterou jste museli překonat a proč? Asi Star Augur, bylo těžký neztratit nervy kvůli lidem, co nezvládali nespojovat špatný barvy.
14.   Link na logy (pokud možno): https://www.warcraftlogs.com/character/eu/drakthul/ragging#rankingzone=11
15.   Máte nějaké použitelné alty: Druid - Guardian 927 ilvl, Monk - WW 926 ilvl
10
Přihlášky / Re:Shadowpwn-Rogue-Assasination
« Poslední příspěvek od Cornell kdy Červen 21, 2017, 04:30:12 odpoledne »
Ahoj, omlouvám se za zpožděnou reakci ale bylo tu teď spousta práce. Každopádně, do guildy tě na ozkoušení vzít můžeme, ale říkám narovinu že stabilních melee hráčů tu mam hodně, čili rozhodně nemohu nabídnout jisté místo v základní sestavě. To už by pak bylo záležítostí tvé performance, spolehlivosti a dalších aspektů, vždyť to jistě znáš. Takže si to sám promysli a dle toho se ozvi buď ve hře nebo tady na foru.

Ve hře mě najdeš na Ossory, Liselle, nebo na Sibelmyne.
Stran: [1] 2 3 ... 7